Kurumsal

Ankara Etiket Firması
Etiket
Etiket


SANCAK ETİKET A.Ş.

SANCAK ETİKET AŞ. firma bünyesinde yaptığı çalışmalar ve şirket içi eğitimlerle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmıştır. Tüm departmanları ve çalışanları üretim kalitesini arttırmak amacıyla özverili bir çalışma içindedir.

Ticari hayatın zorlaştığı günümüzde müşteri ilişkilerinde saygı ve güven anlayışından asla taviz vermeyen Sancak Etiket , sorumluluğunun bilincinde, kaliteli ve zamanında üretim anlayışını ilke edinmiş, profesyonel kadrosuyla çalışma hayatına devam etmektedir.

Türkiye piyasasında lider konuma gelmek isteyen firmamız . 2010’lu yılların başındaki genişleme stratejisi ile ulusal bazda hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Günümüzde SANCAK ETİKET AŞ., Türkiye’deki konumuna ve başarısına ilave olarak farklı ülkelere de ihracat yapmaya başlamıştır.

Vizyon

Sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. SANCAK ETİKET AŞ ,talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler edinmeye çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük",vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.Sancak Etiket, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak, tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.

Misyon

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Ülkemizin ve çalışanlarımızın ferahlığını sağlamak,
İnsan odaklı yaklaşım,
Adil ve güvenilir olma,
Dürüst ve alçakgönüllü olma,
Kaliteden ödün vermeme,
Düzenli ve devamlı olarak takım çalışmasını benimseme,
Doğru çözüme herkes yetkilidir.

00+

Çalışan

00+

Proje

00+

Mutlu Müşteri

00+

Kıta